Igi Travel Niezapomniane wyjazdy wakacyjne
" alt="">

Winnice Zielonej Góry – weekendowy wyjazd z kobietami 08-09.06.2019

Zapraszam na wspólny weekend spędzony w malowniczych winnicach ziemi lubuskiej. Lubuskie winnice to charakterystyczny element tego regionu.

Odwiedzimy razem trzy winnice, gdzie będziemy wspólnie biesiadować i degustować wina.

Winnica Julia, która znajduje się w Starym Kisielinie, wsi pięknie położonej wśród wzgórz pokrytych malowniczymi lasami, 1 km od Zielonej Góry. Obecnie rośnie tam ponad 1300 krzewów winorośli odmian białych oraz czerwonych a także kolekcja starych okazów winorośli.
Winnica Miłosz, która szczyci się szlachetnymi winami z tych starych odmian, uprawianych tutaj co najmniej od XVI wieku.
Winnica Kinga- Najstarsza winnica w okolicy Zielonej Góry. Jej początki można datować na 1985r., kiedy zasadzono pierwszą winorośl. Obecnie jest prowadzona przez drugie pokolenie winiarzy- Kingę i Roberta Koziarskich. 

W niedzielę pojedziemy do Zielonej Góry. „Zahaczymy” o kawiarnię na zielonogórskim deptaku i Palmiarnię położoną na szczycie Winnego Wzgórza w Zielonej Górze. Otoczona tzw. Parkiem Winnym porośniętym winoroślami stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji turystycznych miasta.

08-09.06.2019 BRAK WOLNYCH MIEJSC

499 zł / osobę

Cena zawiera:

  • Noclegi ze śniadaniem
  • Transport
  • Ubezpieczenie
  • Opieka IgiTravel