Igi Travel Niezapomniane wyjazdy wakacyjne
" alt="">

Wakacyjny wyjazd rodzinny do Czech 19-25.06.2019

Naszą bazą wypadową będzie Chałupka Śnieżnik- niesamowite miejsce z noclegiem w namiocie tipi dla naszych milusińskich, położone pod samym Decińskim Śnieżnikiem, stołową górą w Czechach. Nasz pomysł na ten wyjazd jest skierowany do dzieci i ich rodziców.

Spędzimy ten czas bardzo aktywnie. Zwiedzimy miasto Decin, z jego przepięknym zamkiem. Zaproponujemy Państwu piesze wędrówki po Narodowym Parku Czeska Szwajcaria-  parku słynącego z formacji piaskowców, dzikich dolin i wodospadów. To tutaj zobaczymy największy naturalny Most Skalny w Europie i zorganizujemy dla Was spływ łodziami po rzece Kamienicy. W drodze do Drezna zwiedzimy Twierdzę Königstein, saską górską twierdzę nieopodal miasteczka Königstein, położoną na płaskowyżu wznoszącym się 247 metrów nad poziom Łaby.
Początek wakacji chcemy spędzić z naszymi pociechami, a Wy? Serdecznie namawiam na wspólne wyjazdy w gronie rodzinnym i z przyjaciółmi. Nic tak nie łączy jak wspólny wyjazd, rozmowy, biesiadowanie, zabawy i wycieczki podczas wakacji.
Dokąd? Północne Czechy, Deciński Śnieżnik- baza wypadowa
Nocleg – dom położony pod wieżą Śnieżnik, dzieci śpią w specjalnym namiocie tipi.

19-25.06.2019 BRAK WOLNYCH MIEJSC

/ osobę

Cena zawiera:

  • Noclegi ze śniadaniem
  • Transport
  • Ubezpieczenie
  • Opieka IgiTravel