Igi Travel Niezapomniane wyjazdy wakacyjne
" alt="">

Legoland w wakacje sierpień 2017

Kto chciałby chociaż raz pojechać do Legolandu, ręka w górę☺ To niesamowity park rozrywki położony w Billund, w Danii. Został otwarty w 1968 i jest on największym parkiem Legoland na świecie. Wszystko jest w nim oczywiście z klocków LEGO, przez co obserwowane z wysokości przypomina miasteczko.

W Legolandzie znajdują się różne atrakcje, między innymi miniatury autentycznych budowli (stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski), karuzele, kina. Jeśli jedziecie z maluchem pamiętajcie o parku Duplo. To idealna propozycja dla wszędobylskich milusińskich.

W Legolandzie znajduje się również ponad 30-metrowej wysokości rollercoaster. Park zajmuje powierzchnię 123 000 m2.

Lalandia Billund

W Lalandii tropikalna atmosfera panuje przez cały rok. Temperatura wody wynosi 28ºC, zaś powietrza 30ºC. Są tu: 2 brodziki – 25 cm głębokości z zabawkami i małymi zjeżdżalniami wodnymi, 34ºC, 3 większe baseny – jeden z falami. Przewidziano też specjalne atrakcje dla naszych milusińskich: gigantyczny pokój LEGO, duże jezioro piłek i zjeżdżalnie, mini basen, wewnątrz dmuchany zamek, trampoliny, ściana wspinaczkowa, dmuchane poduszki, zjeżdżalnie, kopalnia złota, samochodziki, zmienne tygodniowe zajęcia np. malowanie twarzy i pieczenie chleba.

23-27.08.2017

1287 zł / osobę

Cena zawiera:

  • Noclegi ze śniadaniem
  • przejazd
  • parking
  • ubezpieczenie
  • opieka IgiTravel.