Igi Travel Niezapomniane wyjazdy wakacyjne
" alt="">

Bangkok wrzesień/październik 2018

Kobiety w egzotycznym Bangkoku. Wyjazd zarezerwowany tylko dla kobiet.

Jesteśmy już gotowe na dalszą, egzotyczną wyprawę. Po Istambule, Marrakeszu i Gruzji nadszedł czas na Azję. Jedziemy do kolorowego miasta, gdzie najwygodniej podróżuje się tuk-tukami, które nie utykają w gigantycznych korkach. Dodatkowa atrakcja to wiatr we włosach i frajda z samej jazdy.

Bangkok. Cudowne miejsce, pełne życia i słońca. Co ważne – przyjazne turystom. Osobnym tematem jest kwestia tajskich smaków. Tajska kuchnia uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Jej charakterystyczne smaki  to curry i mleczko kokosowe, a także ogromna liczba owoców morza i skorupiaków.

Tajowie to naród niezwykle łagodny. Ich pogoda ducha wynika być może z religii. Przeciętny Taj wierzy, że ciało jest tylko chwilowym przystankiem w wiecznej wędrówce dusz. W dużym uproszczeniu – kim będziemy w przyszłym życiu zależy od tego, jacy jesteśmy teraz. Proste, prawda? Cóż, nie zawsze o tym pamiętamy… Może warto pojechać do Bangkoku żeby właśnie sobie to uświadomić?

Co nas czeka?

Przepiękne świątynie m.in. Wat Phra Kaeo, Wieki Pałac, niezliczone jadłodajnie i stragany z jedzeniem, stragany obwieszone ubraniami, bransoletkami i posągami Buddy, salony piękności oraz jedyny i niepowtarzalny targ na wodzie. Oczywiście wizyta na masażu tajskim i kursie kulinarnym. Według Was brzmi interesująco?

Program i kosztorys w przygotowaniu. Wyjazd zarezerwowany tylko dla kobiet.

wrzesień/październik 2018

/ osobę

Cena zawiera: